news image

Otvaranje sezone

Na prvoj utakmici SRLS za žene, Jagodinke su uspele da zabeleže veoma važne bodove na strani protiv ekipe Milenijuma. Utakmica je završena rezultatom 21:23 u korist naših igračica, poluvreme 8:9. Sam početak utakmice je obećavao veoma dobru utakmica za Jagodinu, što je pokazivao i rezultat u 20. minutu 4:7, kasnije je usledio pad koncentracije, najviše u realizaciji i prvo poluvreme je završeno sa samo 1 golom razlike za naš tim. Drugo poluvreme mnogo neizvesnije, ali su se devojke lavovski borile za svaku loptu, što je na kraju bilo i nagrađeno pobedom od 2 razlike.
Već sledeće subote dočekujemo ekipu Crvene Zvezde iz Beograda. Utakmica će se odigrati u sportskoj hali JASSA u Jagodini, u subotu 21.09.2013.god. sa početkom od 19h.

© Agencija Autentik                    Ukupno Poseta: 4353       Danas: 6       Juče: 189
Prijatelji:      Bg Linkovi      Raskrsnica      Sajtovi      Prezentacije      Web Adresar      Bg Autentik      Autentik